Miradent AquaMed žvýkačky 30 ks

Miradent AquaMed žvýkačky 30 ks

Přípravky na podporu tvorby slin a pro péči o ústní dutinu s osvěžující chutí mučenky byly vyvinuty za pomoci odborníků na zuby, zejména pro lidi s potížemi s polykáním a na pomoc lidem trpícím nad... Zobrazit více
Kód produktu: 5980632
Zboží je dostupné na objednávku

129
Cena
106,61 Kč bez DPH
129,00 Kč s DPH

Přípravky na podporu tvorby slin a pro péči o ústní dutinu s osvěžující chutí mučenky byly vyvinuty za pomoci odborníků na zuby, zejména pro lidi s potížemi s polykáním a na pomoc lidem trpícím nadměrným suchem v ústech.

AQUAMED podporuje slinění, vyvíjí příjemný, zvlhčující pocit v ústech a pomáhá udržovat prostředí dutiny ústní v dobrém stavu.

Kromě ochranného enzymu (lysozymu) obsahují bonbony také laktát vápenatý podporující mineralizaci zubní skloviny.
Slazeny 100% přírodním xylitolem, díky tomu potlačuje tvorbu plaku.

•  Slazeny xylitolem
•  Pomáhají udržovat mineralizaci zubů*
•  Bez cukru
•  Osvěžující ovocná chuť
 

Upozornění:

*Konzumace potravin, které obsahují xylitol místo cukru, pomáhá udržovat mineralizaci zubů. Dbejte prosím na pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

PASTILKY: Používejte dle potřeby, maximálně však 4 pastilky denně.
ŽVÝKAČKY: Doporučená denní dávka: Dospělí 1-10 kusů.

Nadměrná konzumace může mít projímavé účinky. Nevhodné pro děti do 3 let (riziko udušení při požití). Tlapky pryč! Xylitol je pro domácí zvířata extrémně toxický.

Aktuálně nejsou k dispozici žádné dokumenty. Stále doplňujeme nové.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.