Odstranění kazů bez vrtání a bez bolesti

Buďme upřímní. Sladkosti máme rádi všichni a víme, jak je důležité si potom čistit naše zuby. I přesto se někdy objeví nepříjemná věc - zubní kaz. Od dnešního dne se už nemusíte obávat. Brix3000® - revoluční enzymatický gel, který rozpouští kazy. Již nikdy žádný strach z vrtání a anestezie, protože Brix3000® zlepší navždy zubní ošetřování.

Co je to Brix3000®?

Jedná se o zdravotnický produkt pro použití v zubní ordinaci, založený na enzymatické technologii a speciálně navržený pro atraumatické odstranění zubního kazu, tj. bez použití anestezie a bez nutnosti vrtání.  

BRIX3000® je enzymatický gel se selektivní aktivitou - působí pouze na infikovanou tkáň způsobenou kazem a chrání tkáň, která má regenerační a remineralizační schopnost. Jedná se o neškodný gel na vodní bázi, který je naprosto bezpečný pro všechny pacienty, protože neobsahuje toxické nebo dráždivé složky. Brix3000® byl klinicky testován a je vhodný a bezpečný pro pacienty všech věkových skupin, dokonce i pro pacienty se systémovými nemocemi, zdravotním postižením nebo těhotné ženy.  

ŽÁDEJTE OŠETŘENÍ POMOCÍ BRIX3000®
U SVÉHO ZUBAŘE

 
ENZYMATICKÁ AKTIVITA

Enzymatická aktivita bioenkapsulovaného papainu (3000U/mg *) v gelu Brix3000® potřebuje pouze asi 2 minuty k rozpuštění jakékoliv infikovaného dentinu, který je postižen kazem. K nanášení a odstranění gelu Brix3000® a postiženého dentinu se používá tupá zubní kyreta a zrcátko. Ve většině případů není vůbec zapotřebí vrtání. BRIX3000® nepůsobí na zdravý dentin.

PŮSOBÍ POUZE NA INFIKOVANÝ DENTIN

Brix3000® reaguje pouze s infikovaným dentinem, který je postižen kazem. Žádný jiný postup nebo materiál nezachrání tolik zdravé zubní tkáně jako Brix3000®. S jeho použitím dosáhnete nejšetrnějšího ošetření a použijete menší množství materiálu pro vyplnění kavity.

VYHNĚTE SE VRTÁNÍ A ANESTEZII

Použitím BRIX3000® se eliminuje potřeba agresivní léčby zahrnující vrtání a anestezii, BRIX3000® nejen odstraňuje strach mnohým pacientům, ale také zlepšuje celý proces ošetření zubů. Odstranění zubního kazu pomocí BRIX3000® je mnohem bezpečnější než běžné postupy. Současně lze léčit více zubů pacienta při jedné návštěvě, což snižuje nejen množství návštěv zubního lékaře, ale i úzkost pacientů před ošetřením.

PŘÍRODNÍ A 100% NETOXICKÝ

BRIX3000®, jehož hlavní složkou je enzym papain, byl klinicky testován u široké škály různých pacientů. Je 100% netoxický a nemá žádné vedlejší účinky. Je bezpečný při kontaktu s kůží, očima i jinými částmi těla. Lze jej použít u jakéhokoliv pacienta, tedy i u dětí a těhotných žen. BRIX3000® je bezpečný pro zdraví pacientů a také pro životní prostředí.

JIŽ ŽÁDNÁ BOLEST NEBO STRACH

Práce s BRIX3000® je v souladu s technikou ART (Atraumatická restaurativní léčba), s WHO (Světová zdravotnická organizace) a IDF (Světová federaci zubních lékařů). Žádná bolest nebo strach během ošetření zubů nepodporuje lepší zdraví.

 

Maximum informací najdete na

www.brixgel.cz

 

ŽÁDEJTE OŠETŘENÍ POMOCÍ BRIX3000®
U SVÉHO ZUBAŘE

 

BRIX3000® je bezpečný gel bez jakékoliv toxicity, tzn., že nezpůsobuje negativní reakci, pokud se dostane do kontaktu se zdravou tkání: jazyk, dásně, zdravý dentin, pokožka, dokonce není škodlivý ani po požití.

BRIX3000® v médiích čtěte ZDE >>


ŽÁDEJTE OŠETŘENÍ POMOCÍ BRIX3000®
U SVÉHO ZUBAŘE

tl