Elmex zubní nit (s voskem)

Elmex zubní nit (s voskem)

Pro odstranění plaku z mezizubních prostor.Účinně odstraňuje plak a zbytky potravin z mezizubních prostor a chrání před vznikem zubního kazu a zánětem dásní.  •  S aminfluoridem  •  Voskovaná s fle... Zobrazit více
Kód produktu: 450609
Zboží je dostupné na objednávku

141
Cena
116,53 Kč bez DPH
141,00 Kč s DPH

Pro odstranění plaku z mezizubních prostor.

Účinně odstraňuje plak a zbytky potravin z mezizubních prostor a chrání před vznikem zubního kazu a zánětem dásní.

  •  S aminfluoridem
  •  Voskovaná s fleecovým efektem
  •  Multifilamentní (nylon)
  •  Svěží příchuť máty
  •  Délka 50 m


Aminfluorid pro účinnou ochranu před zubním kazem

Vysoce účinný aminfluorid obsažený v produktech elmex® se během několika sekund váže na zubní sklovinu a činí ji odolnější vůči zubnímu kazu. Vytváří vysoce přilnavou homogenní vrstvu na povrchu všech zubů a zaručuje tak jejich optimální, dlouhotrvající ochranu. 

Dokáže dokonce remineralizovat počáteční kazy pod povrchem zubu a zpevňuje zubní sklovinu. Účinnost aminfluoridu byla prokázána ve více než pěti stech vědeckých studiích.

Klinicky prokázaná účinnost

Výzkumný tým elmex® vyvíjí produkty elmex® ve spolupráci s vědeckými pracovníky, kteří se specializují na stomatologii. Výsledkem není jen vědecky prokázaná účinnost jednotlivých složek, ale také celkové potvrzení přínosů těchto produktů.

Aktuálně nejsou k dispozici žádné dokumenty. Stále doplňujeme nové.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.