Elmex ZP sensitive 75 ml

Elmex ZP sensitive 75 ml

Zubní pasta na citlivé zuby Elmex SensitiveNabízí trojí účinek a klinicky prokázanou ochranu citlivých zubů.Chrání: Účinný aminfluorid vytváří okolo obnažených zubních krčků dlouhotrvající ochranno... Zobrazit více
Kód produktu: 450467
Zboží je dostupné na objednávku

137
Cena
113,22 Kč bez DPH
137,00 Kč s DPH

Zubní pasta na citlivé zuby Elmex Sensitive

Nabízí trojí účinek a klinicky prokázanou ochranu citlivých zubů.

Chrání: Účinný aminfluorid vytváří okolo obnažených zubních krčků dlouhotrvající ochrannou vrstvu. 
Posiluje: Aminfluorid také pomáhá nepřetržitě posilovat zuby, které tak chrání proti zubnímu kazu. 
Čistí: Jemné částice zaručují účinné a jemné čištění, při kterém je odstraňován zubní plak.

Klinicky prokázaná účinnost při zvýšené citlivosti zubů:
Řada klinických studií dokazuje vysokou účinnost aminfluoridu. 

Ten vytváří dlouhotrvající ochrannou vrstvu okolo obnažených zubních krčků, čímž předchází zvýšené citlivosti zubů a vzniku kazu v oblasti zubního kořene.

Co v případě zvýšené citlivosti zubů doporučují odborníci?
Používejte speciální zubní pastu pro citlivé zuby. Zuby čistěte jemně měkkým kartáčkem. Pro zvýšenou ochranu kombinujte se speciální ústní vodou.


Aminfluorid pro účinnou ochranu před zubním kazem

Vysoce účinný aminfluorid obsažený v produktech elmex® se během několika sekund váže na zubní sklovinu a činí ji odolnější vůči zubnímu kazu. Vytváří vysoce přilnavou homogenní vrstvu na povrchu všech zubů a zaručuje tak jejich optimální, dlouhotrvající ochranu. 

Dokáže dokonce remineralizovat počáteční kazy pod povrchem zubu a zpevňuje zubní sklovinu. Účinnost aminfluoridu byla prokázána ve více než pěti stech vědeckých studiích.

Klinicky prokázaná účinnost

Výzkumný tým elmex® vyvíjí produkty elmex® ve spolupráci s vědeckými pracovníky, kteří se specializují na stomatologii. Výsledkem není jen vědecky prokázaná účinnost jednotlivých složek, ale také celkové potvrzení přínosů těchto produktů.

Aktuálně nejsou k dispozici žádné dokumenty. Stále doplňujeme nové.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.