Elmex ZP bez mentolu 75 ml

Elmex ZP bez mentolu 75 ml

Zubní pasta elmex® bez mentoluZubní pasta proti zubnímu kazu bez obsahu esenciálních olejů vhodná pro pacienty podstupující homeopatickou léčbuNamísto obvyklé mentolové chuti nabízí zubní pasta elm... Zobrazit více
Kód produktu: 450471
Zboží je dostupné na objednávku

96
Cena
79,34 Kč bez DPH
96,00 Kč s DPH

Zubní pasta elmex® bez mentolu

Zubní pasta proti zubnímu kazu bez obsahu esenciálních olejů vhodná pro pacienty podstupující homeopatickou léčbu

Namísto obvyklé mentolové chuti nabízí zubní pasta elmex® bez mentolu mírně ovocnou příchuť. Splňuje požadavky klasické homeopatické praxe a je vhodná také v případech nesnášenlivosti a alergie na mentol.

  • Obsahuje vysoce účinný aminfluorid
  • Účinně chrání před zubním kazem
  • Je kompatibilní s homeopatií
  • Remineralizuje zuby
  • Neobsahuje mentol ani esenciální oleje
  • Byla vyvinuta v úzké spolupráci s homeopaty

 

Svědomitý přístup

Při homeopatické léčbě je konzumace kofeinových nápojů, mátového a heřmánkového čaje a použití přípravků obsahujících kafr, mentol nebo jiné silné esenciální oleje nežádoucí, protože tyto látky ovlivňují nebo dokonce zcela potlačují účinek homeopatických léků. To také vylučuje použití běžných zubních past.

Ideální při homeopatické léčbě

Zubní pasta elmex® bez obsahu mentolu byla vyvinuta v úzké spolupráci s homeopaty. Tato zubní pasta je vhodná pro každodenní použití a splňuje požadavky klasické homeopatické praxe. Mohou ji bezpečně používat také lidé trpící alergií na mentol.


Aminfluorid pro účinnou ochranu před zubním kazem

Vysoce účinný aminfluorid obsažený v produktech elmex® se během několika sekund váže na zubní sklovinu a činí ji odolnější vůči zubnímu kazu. Vytváří vysoce přilnavou homogenní vrstvu na povrchu všech zubů a zaručuje tak jejich optimální, dlouhotrvající ochranu. 

Dokáže dokonce remineralizovat počáteční kazy pod povrchem zubu a zpevňuje zubní sklovinu. Účinnost aminfluoridu byla prokázána ve více než pěti stech vědeckých studiích.

Klinicky prokázaná účinnost

Výzkumný tým elmex® vyvíjí produkty elmex® ve spolupráci s vědeckými pracovníky, kteří se specializují na stomatologii. Výsledkem není jen vědecky prokázaná účinnost jednotlivých složek, ale také celkové potvrzení přínosů těchto produktů.

Aktuálně nejsou k dispozici žádné dokumenty. Stále doplňujeme nové.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.