Curasept ZP 0,05% CHX 75ml

Curasept ZP 0,05% CHX 75ml

Curaprox Curasept ADS 705Gelová zubní pasta ADS 705 je vhodná při obtížné nebo těžko proveditelné mechanické hygieně v případě ortodontického, protetického nebo parodontálního léčení. Je ideální pr... Zobrazit více
Kód produktu: 450291
Zboží je dostupné na objednávku

189
Cena
156,20 Kč bez DPH
189,00 Kč s DPH

Curaprox Curasept ADS 705

Gelová zubní pasta ADS 705 je vhodná při obtížné nebo těžko proveditelné mechanické hygieně v případě ortodontického, protetického nebo parodontálního léčení. Je ideální pro osoby s ortodontickými aparáty, implantáty a potížemi v oblasti periodontální tkáně, která je vystavena vyššímu riziku zubního kazu.

  • působí antibakteriálně
  • obsahuje 0,05 % chlorhexidinu a 0,05 % fluoridu sodného
  • redukuje tvorbu zubního plaku
  • remineralizuje zubní sklovinu
  • neobsahuje SLS (Laurylsulfát sodný - látka způsobující pěnivost) a má velmi nízkou abrazivitu

Zubní pasta Curasept obsahuje antipigmentační systém ADS, který eliminuje zabarvování zubů způsobené dlouhodobým používání přípravků s obsahem chlorhexidinem, systém ADS nemá vliv na vnímání chuti. Neobsahuje alkohol.

Gelová zubní pasta Curaprox Curasept ADS 705 s nízkým obsahem Chlorhexidinu je vhodná pro dlouhodobé každodenní použití a jako prevence před ukládáním zubního plaku.

Aktuálně nejsou k dispozici žádné dokumenty. Stále doplňujeme nové.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.