Listerine ÚV Nightly Reset 400ml

Listerine ÚV Nightly Reset 400ml

KAŽDODENNÍ PREVENTIVNÍ PÉČEDíky inovativnímu složení bojuje během noci, zatím co spíte, s negativními vlivy, kterým byly Vaše zuby vystaveny během dne.Jedinečná kombinace antibakteriálních esenciál... Zobrazit více
Kód produktu: 450743
Zboží je dostupné na objednávku

224
Cena
185,12 Kč bez DPH
224,00 Kč s DPH

KAŽDODENNÍ PREVENTIVNÍ PÉČE

Díky inovativnímu složení bojuje během noci, zatím co spíte, s negativními vlivy, kterým byly Vaše zuby vystaveny během dne.
Jedinečná kombinace antibakteriálních esenciálních olejů a xylitolu omezuje tvorbu kyselin a čistí do hloubky - dosáhne i tam, kam se kartáček nedostane – mezi zuby, k dásním a na jazyk.
Efektivní mechanismus fluoridace RAPID-FUSION™ spolu se zvýšeným obsahem fluoridu (450 ppm F) remineralizuje zubní sklovinu.
Nová jemná příchuť bez alkoholu - Midnight mint.

 

LISTERINE® NIGHTLY RESET

  •  Inovativní složení bojuje během noci s vlivy, kterým byly Vaše zuby vystaveny během dne.
Během konzumace jídla a pití v ústech vznikají cukerné kyseliny, které ze zubů uvolňují minerální látky. Výsledkem může být větší náchylnost Vašich zubů ke vzniku zubního kazu – zejména v noci.

  •  Remineralizuje zubní sklovinu 6x silněji než pouhé čištění zubním kartáčkem - pro silnější zuby díky vysokému obsahu fluoridu.
  •  Čistí do hloubky, protože dosáhne i tam, kam se kartáček nedostane:
     - Omezuje tvorbu zubního povlaku
     - Omezuje růst bakterií
     - Omezuje tvorbu kyselin, které se tvoří během jídla a pití, a které oslabují Vaše zuby.
  •  Pomáhá předcházet vzniku zubního kazu.

Používejte před spaním a po probuzení jako součást běžné každodenní ústní hygieny.

Jak na to?

Používejte dvakrát denně. Nejlépe působí při používání ráno a večer po vyčištění zubů.
Odměřte 15 ml (3 x 5ml čajová lžička) do skleničky, proplachujte prostor kolem zubů a dásní po 60 vteřin a poté vyplivněte.

Aktuálně nejsou k dispozici žádné dokumenty. Stále doplňujeme nové.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.